saabsalon62.serwis

Temat: Świadectwo kwalifikacyjne „E”
BEZPŁATNY Kurs przygotowujący do egzaminu na świadectwo kwalifikacyjne „E” Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach Programów skierowanych do osób spoza społeczności akademickiej. Szkolenia i kursy adresowane są do osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, skierowane do osób pracujących w przedsiębiorstwach, szkolnictwie oraz bezrobotnych. Więcej informacji na stronie:...
Źródło: elektro2000.fora.pl/a/a,306.htmlTemat: zawód kierowcy samochodu ciężarowego
...mijający się z prawdą: 1 "Dlatego jeszcze do niedawna kierowców w ruchu międzynarodowym obowiązywały tzw. świadectwa kwalifikacji, których otrzymanie wiązało się z egzaminem (i opłatą)." tyle cytat. świadectwa kwalifikacji obowiązywały wszystkich kierowców nie tylko tych jeżdżących za granicę, co śmieszniejsze tym w transporcie krajowym były one bardziej potrzebne, bo za granicą żaden policjant o czyś takim jak świadectwo kwalifikacyjne nie słyszał. a świadectwa te były sprawdzane tylko przez polską policję.
Źródło: forum-muzyczne.net/index.php?showtopic=17173


Temat: Mieć czy być - studiowanie i pasja versus materializm
...jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości, b) ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości, c) jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, d) posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub certyfikat księgowy, wydane na podstawie odrębnych przepisów.
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=66428

Formularz

POst

Post*

**Add some explanations if needed